— Räägime julgelt rahalisest vabadusest

Rahatarkuse coaching ja mentorlus

Rahatarkuse coaching/mentorlus on protsess, mille käigus juhendan ja toetan sind rahalise teadlikkuse ja oskuste arendamisel. Rahatarkuse coaching aitab sul saavutada oma finantsilised eesmärgid, parandada rahalist heaolu ning luua tervislikud rahaharjumused ja suhted rahaga

Rahatarkuse coachinguga saad sa mitte ainult selgeks, kuidas seada ja saavutada oma finantsilised eesmärgid, vaid ka parandada rahalist heaolu ning kujundada jätkusuutlikud rahaharjumused.

Miks meile raha vaja on ja mida see meile annab? Küsimused, mis võivad tunduda keerulised, kuid koos suudame leida vastused ja luua selge arusaamise raha rollist meie elus. Raha peaks olema vahend, mis võimaldab meil elada täisväärtuslikku elu ja täita oma unistusi, mitte vangistama meid ebaolulistesse materiaalsetesse aspektidesse.

Finantsvabadus on võti, mis avab ukse meie tegelikele soovidele ja eesmärkidele. Minu jaoks tähendab see võimalust elada oma unistuste elu, teha seda, mida armastan, ja nautida täielikku vabadust ilma rahaliste piiranguteta.

Kas oled valmis avastama uusi võimalusi ja elama elu ilma rahamureta? Võta minuga ühendust juba täna ja alustame koos sinu rahalise tee kaardistamist ning saavutame koos suurepäraseid tulemusi!

Rahatarkuse coaching/mentorlus hõlmab mitmesuguseid teemasid ja valdkondi:

Rahalise teadlikkuse arendamine


Aitan sind rahaliste põhimõtete, kontseptsioonide ja strateegiate sõnastamisel ja mõistmisel, näiteks säästmine, eelarvestamine, investeerimine, võlad jne.

Eesmärkide seadmine ja planeerimine


Toetan sind oma finantsiliste eesmärkide välja selgitamisel, nende prioriteetide seadmisel ja konkreetsete tegevuskavade koostamisel nende eesmärkide saavutamiseks.

Mõtteviisi
muutmine


Aitan sul tuvastada ja mõista oma rahaga seotud hirme, stressi või muid blokeeringuid.

Harjumuste ja käitumismustrite muutmine

Aitan sind halbade rahakäitumise harjumuste tuvastamisel ning uute tervislike harjumuste ja käitumismustrite väljakujundamisel.

OliverEglitCoach

Raha annab meile kindlustunde ja vabaduse, kuid me ei tohiks lasta sellel meid määratleda. Olen siin, et aidata sul luua tugevad rahatarkuse alused, et seeläbi leida parem tasakaal raha ja elu teiste valdkondade vahel.

 

Broneeri aeg siinsamas kodulehel Calendly kaudu või võta minuga ühendust e-posti või telefoni teel!

 

Alusta oma teekonda rahatarkuse suunas juba täna!

Kuidas mina saan sind aidata?

Pakett 1

 • 1 tutvustav sessioon  – partnerlussuhte loomine
 • 3 coaching – sessiooni
 • kestvus keskmiselt: 
  2 – 3 kuud
 • sessioonid toimuvad kokkuleppeliselt kas veebis või kohapeal

Pakett 2

 • 1 tutvustav sessioon  – partnerlussuhte loomine
 • 5 coaching – sessiooni
 • kestvus keskmiselt:
  4 – 6 kuud
 • sessioonid toimuvad kokkuleppeliselt kas veebis või kohapeal

Pakett 3

 • 1 tutvustav sessioon  – partnerlussuhte loomine
 • 8 coaching – sessiooni
 • kestvus keskmiselt:
  6 – 8 kuud
 • sessioonid toimuvad kokkuleppeliselt kas veebis või kohapeal

*Tegemist on näidispakettidega, erilahendused eraisikutele ja ettevõtetele kokkuleppel.