Tere , saame tuttavaks!

Oliver Eglit

ACC Coach

Olen Oliver, kirglik juht, tippklassi coach ning kogenud investor. Minu elu on pühendatud teie arengule. Kui soovite viia enda meeskonna tippu, avada iseenda potentsiaali või saavutada finantsilist vabadust, olete jõudnud õigesse kohta.

Coach Eglit

Ma tahan jagada sinuga veidi oma lugu ning seda, mida ma teen. Minu jaoks on kõige olulisemad mu perekond – mu armastav abikaasa ja kolm imelist poega. Nemad on minu elu tugisambad ja koos nendega veedetud aeg on hindamatu väärtusega.

Lisaks perele armastan ma aktiivset eluviisi ja looduses liikumist. Jooksmine on minu kirg ning olen läbinud juba 19 maratoni. Ehk jõuan kunagi ka 100 maratoni klubisse! Kuid oluline pole mitte ainult lõpptulemus, vaid see imeline tunne, mis tekib jooksmise ajal – see “flow”, mis kannab mind läbi igapäevaste väljakutsete.

Seda imelist flow tunnet olen püüdnud kanda üle ka oma muudesse eluvaldkondadesse ja eriti oma töösse coachina. Minu eesmärk on aidata sul avastada oma tegelikku potentsiaali, saavutada oma eesmärke ning elada õnnelikumat ja täisväärtuslikumat elu.

Minu lähenemine on lihtne – ma usun, et sa ei pea loobuma millestki, et saavutada midagi uut ja paremat. Olen õppinud, et minu suurim tugevus coachina seisneb oskuses kuulata, mõista ja aidata sul luua endas selgust. Minu moto on “kes teeb, see jõuab”, ja ma usun, et väikeste aga kindlate sammudega minnes on eesmärgi täitumine vältimatu.

Olles coachina ja inimesena pühendunud kuulamisele, toetamisele ja klientide võimestamisele, usun ma sügavalt inimeste headusesse ja nende võimesse ennast arendada ning õnnelikumaks muutuda. Minu jaoks on suur rõõm töötada koos kõigi nende ägedate inimestega, kellega ma olen coachingu raames kokku puutunud, ja aidata neil leida oma õnnelikkuse allikas ning särama panna.

Nii et kui soovid avastada oma potentsiaali, saavutada oma eesmärke ja elada täisväärtuslikumat elu, siis olen siin, et sind toetada ja juhendada. Alusta iseendast, oma vajadustest ja soovidest ning tee esimene samm oma õnnelikuma tuleviku suunas.

Olen siin, et toetada sind või sinu organisatsiooni. Võta minuga ühendust ja saavutame üheskoos suurepäraseid tulemusi!

Sertifitseeritud coach
ACC Coach

Uuri lähemalt minu teenuste kohta:

Coaching

Coachingu protsess innustab sind sügavalt mõtlema, avastama oma isiklikke ja professionaalseid tugevusi ja arendama eneseteadvust. Coach on sinu kõrval tugeva partnerina, pakkudes pidevat tuge ja motivatsiooni, mis võimaldab sul astuda samme oma eesmärkide suunas. 

Rahatarkuse coaching

Rahatarkuse coaching on protsess, mille käigus professionaalne coach juhendab ja toetab inimesi nende rahalise teadlikkuse ja oskuste arendamisel. Rahatarkuse coaching aitab inimestel saavutada oma finantsilised eesmärgid, parandada rahalist heaolu ning luua tervislikud rahaharjumused ja suhted rahaga.

Oliver Eglit on Eesti Töötukassa arengutreeningu teenuse koostööpartner.