— Teeme koostööd

Coaching

Mis on coaching?

Coaching on individuaalne ja toetav arenguprotsess, mis aitab inimestel avastada oma tõelist potentsiaali, saavutada eesmärke ning lahendada elus esilekerkivaid probleeme. Selleks kasutatakse professionaalseid coach'e, kes toetavad klienti eneseanalüüsis, oskuste arendamises ja tulemuslikkuse parandamises.

Kuidas aitab coaching probleeme lahendada?

Coaching võimaldab sul avastada probleemidele uusi vaatenurki ning mõista nende taga peituvaid põhjuseid. See selgus aitab luua paremaid ja efektiivsemaid lahendusi.

Coachingu käigus aitab coach sul selgelt sõnastada oma eesmärgid ning luua plaan, kuidas nendeni jõuda. Struktureeritud lähenemine aitab fookust säilitada ja tegevused suunata eesmärkide saavutamise poole.

Coaching keskendub sinu tugevustele ja võimetele, mis aitavad lahendada tekkinud probleeme. Olemasolevaid oskusi ja ressursse kasutades suudad paremini toime tulla väljakutsetega.

Coaching julgustab sind end analüüsima ning aitab avastada käitumismustreid, mis võivad probleemide tekkimisele kaasa aidata. Suurenenud eneseteadlikkus võimaldab teha teadlikumaid otsuseid ja muutusi.

Coaching innustab sind võtma vastutust oma elu eest ning motiveerib sind tegema vajalikke samme probleemide ületamiseks. Isiklikuks kasvuks suunatud lähenemine võimendab motivatsiooni ja pühendumist.

Millised eelised on coachingul?

Coaching võimaldab leida tõhusaid ja jätkusuutlikke lahendusi probleemidele, millel võib olla positiivne mõju kogu elule.

Coachingu tulemusena areneb inimese eneseteadlikkus, eneseusaldus ja enesekindlus, mis aitavad paremini toime tulla erinevate väljakutsetega.

Coaching aitab sul mõista, mida sa tõeliselt soovid saavutada, ning seada selleks selged eesmärgid ja realistlikud tegevusplaanid.

Coachingu käigus loodav toetav suhe coachiga pakub turvalist keskkonda, kus sa saad avatult rääkida oma muredest ja eesmärkidest.

Coaching toetab sinu isiklikku arengut, aidates sul avastada uusi võimalusi ja saavutada soovitud tulemusi.

Milles seisneb coachingu mõju?

Coaching võib mõjutada inimese elu pöördeliselt, aidates sul teha positiivseid muutusi, mis viivad suurema rahulolu ja õnnetundeni.

Coachingu tulemusena omandatud oskused võimaldavad sul tõhusamalt toime tulla väljakutsetega nii isiklikus kui ka tööalases elus.

Coaching toetab enesekindluse kasvu, mis võimaldab sul enda võimetesse ja otsustesse kindlamalt uskuda.

Coachingu lähenemine keskendub pikaajaliste ja kestvate lahenduste leidmisele, mitte ainult ajutistele probleemide leevendustele.

Coaching on võimas tööriist, mis aitab inimestel lahendada probleeme, avastada oma potentsiaal ning saavutada isiklik ja professionaalne areng. Tõhus probleemide lahendamine, selged eesmärgid ja isiklik kasv on vaid mõned eelised, mida coaching inimesele pakub. Usaldusliku suhte loomine coachiga ja positiivne mõju elule teevad coachingust väärtusliku kogemuse, mis aitab viia sinu elukvaliteedi uuele tasemele.

Kuidas mina saan sind aidata?

Pakett 1

 • 1 tutvustav sessioon  – partnerlussuhte loomine
 • 3 coaching – sessiooni
 • kestvus keskmiselt: 
  2 – 3 kuud
 • sessioonid toimuvad kokkuleppeliselt kas veebis või kohapeal

Pakett 2

 • 1 tutvustav sessioon  – partnerlussuhte loomine
 • 5 coaching – sessiooni
 • kestvus keskmiselt:
  4 – 6 kuud
 • sessioonid toimuvad kokkuleppeliselt kas veebis või kohapeal

Pakett 3

 • 1 tutvustav sessioon  – partnerlussuhte loomine
 • 8 coaching – sessiooni
 • kestvus keskmiselt:
  6 – 8 kuud
 • sessioonid toimuvad kokkuleppeliselt kas veebis või kohapeal

*Erilahendused eraisikutele ja ettevõtetele kokkuleppel.

Oliver Eglit on Eesti Töötukassa arengutreeningu teenuse koostööpartner.

Oliver Eglit on ACC coach ja International Coach Federation (ICF) liige.